menu-gora

ikonka   Grawerowanie
  Tabliczki znamionowe
  Grawerowanie w drewnie
  Grawerowanie w plexi
  Szablony
  Prezenty
  Nietypowe
ikonka   Gadżety reklamowe
  Długopisy
  Naklejki
  Smycze
  Torby ekologiczne
  Breloki
  Buttony
  Zapałki reklamowe
ikonka   Imprezy
  Puchary
  Medale
  Dyplomy
  Podziękowania


ikonka   Reklama zewnętrzna
  Kasetony
  Szyldy
  Mapy informacyjne
  Grafika wystawowa
  Grafika samochodowa
  Tabliczki
  Reklama zewnętrzna
ikonka   Nadruki na odzieży
  Koszulki
  Czapeczki
  Ubrania robocze
ikonka   Poligrafia
  Oprawy prac
  Pieczątki
ikonka   Drukarnia
  Kalendarzyki
  Kalendarze
  Druki
  Druki samokopiujące
  Wizytówki
  Ulotki
  Papier firmowy
  Foldery
  Plakaty
  Zaproszenia
  Wydawnictwa okolicznościowe
  Pocztówki, widokówki
  Godła państwowe

newsletterSzukasz najlepszych ofert i promocji?
Bądź zawsze na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!

inne

Studio Poligrafii i Reklamy Algraf
Zaproszenia Zapytaj o cenę


Estetyczne, imienne zaproszenia to dobry sposób poinformowania i zaproszenia wszystkich planowanych gości, zwłaszcza jeśli organizujemy imprezę zamkniętą. Nasza oferta nie ogranicza się tylko do wydruku, jeśli istnieje potrzeba wykonujemy także projekt graficzny.

Papier: sztywny karton 300g/m2
Zakres możliwości w doborze papieru jest przeogromny. Można jednak przyjąć, że standardowo wizytówki wykonywane są na sztywnym kartonie 300g/m2 co gwarantuje długą trwałość wizytówki a także wysoką jakość wydruku. Do wyboru pozostaje jednak cała gama innych papierów i kartonów - zwykłych, ozdobnych, uszlachetnianych, kolorowych, tych grubszych i tych cieńszych. Druk może być zarówno jedno jak i dwustronny.
Proponowany nakład: -
Trudno określić nakład jaki będzie potrzebny w przypadku zaproszeń. Zależy to oczywiście od wielkości organizowanej przez Ciebie imprezy a konkretnie ilości zaproszonych gości.
Dostępne wymiary: 296x105mm, składane na pół
Standardowo zaproszenia posiadają rozmiar 296x105mm czyli w przybliżeniu połowa formatu A4. Zaproszenia są bigowane na środku i składane na pół, po złożeniu rozmiar każdej strony zaproszenia wynosi 148x100mm. Oczywiście to tylko propozycja, jeśli Twoje wymagania co do rozmiaru są inne nie ma problemu abyśmy wydrukowali zaproszenia innej wielkości.
Kolorystyka: full color CMYK
Zaproszenia wyglądają najefektowniej kiedy drukuje się je w pełnym kolorze. Wydruk taki wykonany jest z użyciem 4 podstawowych kolorów palety CMYK (Cyan, Magneta, Yellow, blacK) co umożliwia otrzymanie prawie każdego koloru występującego w naturze. Do wydruku używamy oczywiście tylko najwyższej jakości farb. Jeśli jednak potrzebujesz zaproszenia tylko w jednym kolorze nie ma problemu - również takie możemy wykonać.
Dodatkowe opcje: foliowanie, bigowanie, składanie
Folia posiada właściwości ozywiające kolor oraz chroni zaproszenie przed zniszczeniem. Istnieje możliwość foliowania jedno jak i dwustronnego, zarówno folią błyszczącą jak i matową.
Zaproszenia są bigowane na środku i składane dzięki czemu tworzą kilkustronnicową książeczkę.

65 540 37 71         drukarnia@algraf-jankowska.com.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo: zaproszenia na imprezy, projektowanie zaproszeń, zaproszenia, wydruk zaproszeń ślubnych, zaproszenia ślubne, druk zaproszeń, zaproszenie

Możliwy dojazd do klienta na terenie: województwo lubuskie, województwo wielkopolskie, wielkopolska, Wschowa, Głogów, Leszno, Polkowice, Nowa Sól, Sława, Wolsztyn, Oklejanie samochodów Leszno, Kościan, Lgiń, Brenno, Kaszczor, Mochy, Przemęt, Oklejanie samochodów Głogów, Serby, Wijewo, Siciny, Szlichtyngowa, Radzyń, Stare Strącze, Siedlnica, Kotla

A oto nasze dotychczasowe realizacje:


Algraf logo
Start kreska-pom Kontakt kreska-pom O nas kreska-pom Webmaster